.

Referencje

 • PACE

  Rekomenduję firmę „e-transkrypcje.pl”, z którą mieliśmy okazje współpracować w zakresie transkrypcji wywiadów grupowych zogniskowanych (FGI) oraz Indywidualnych Wywiadów Pogłębionych (IDI) w języku polskim w ramach projektu PACE (projekt naukowy pod nazwą „Comparing the effectiveness of PAlliative Care for Elderly people in long-term care facilities in Europe” realizowany w ramach 7. Programu Ramowego FP7-HEALTH-2013-INNOVATION-1). Transkrypcje wykonane zostały rzetelnie, dokładnie i zgodnie z naszymi wytycznymi i wymaganiami. Pragnę również wyrazić uznanie dla profesjonalnej organizacji pracy tej firmy transkrypcyjnej przejawiającej się szybką realizacją transkrypcji, posiadaniem sprawnego systemu wgrywania plików na serwer ftp oraz doskonałym kontaktem z klientem. Z uwagi na tak pozytywne doświadczenia we współpracy z firmą „e-transkrypcje.pl” gorąco polecamy korzystanie z ich usług.
 • dr Monika Kresa Uniwersytet Warszawski

  W okresie od listopada 2016 do stycznia 2017 roku współpracowałam w firmą e- transkrypcje.pl z siedzibą przy ul. Wierzbowej 9/69 w Białymstoku, reprezentowaną przez państwa Mariusza i Martę Karpiów w zakresie transkrypcji nagrań audiowizualnych (filmów i seriali fabularnych), słuchowisk radiowych i maszynopisów scenariuszy. Wynikiem współpracy były transkrypcje do plików tekstowych ponad 70 godzin nagrań kilkudziesięciu stron scenariuszy. Wykonane transkrypcje służą jako materiał badawczy w projekcie poświęconym stylizacji na polszczyznę kresową zastosowanej w polskim filmie i serialu fabularnym. W związku z koniecznością zastosowania metod badań korpusowych i frekwencyjnych transkrypcje wykonano w oparciu o specjalnie do tego celu przygotowane zasady zapisu zjawisk fonetycznych typowych dla polszczyzny kresowej. Wykonywane zlecenie nie było więc zleceniem standardowym... (czytaj całość)
 • Pani Liubou Krasnitskaya

  W ramach rozprawy doktorskiej nagrywałam wywiady z respondentami, a potem zleciłam firmie „E-transkrypcje.pl” spisanie treści wywiadów. Zostałam bardzo zadowolona jakością, ceną i czasem wykonania pracy. Wybór firmy był przypadkowy. Na rynku jest kilka firm oferujących takie same usługi, w cenach które się nieznacznie różnią. Niektóre oferują zniżki dla studentów, inne podnoszą koszty za nagrania złej jakości. Nie byłam pewna czy pliki z wywiadami, które zrobiłam są dobrej jakości. Niektóre wywiady miały miejsce w kawiarniach z muzyką, w innych respondenci mówili cicho i niewyraźnie. Same nagrania były zrobione przez telefon, a nie dyktafon, co też mogło spowodować, że dźwięki były niskiej jakości. Wybrałam firmę E-transkrypcje dlatego, że studiuję w Białymstoku i w razie pytań mogę bezpośrednio się do nich zgłosić. Cała komunikacja przebiegała za pośrednictwem poczty elektronicznej ... (czytaj całość)
 • Sławek Komuda Wyd. SŁOWA z MOCĄ

  Zakończoną pracę transkrypcyjną oraz redakcyjną zleconą firmie www.e-transkrypcje.pl uznaję za wzorcową. Moja opinia dotyczy kilkumiesięcznej współpracy opierającej się na kilkudziesięciu projektach. Rzetelność i profesjonalizm, to dwie cechy, którymi można określić podejście do klienta oraz stosunek do wykonywanej pracy pracowników firmy www.e-transkrypcje.pl. Chcę wspomnieć również o terminowości - materiały zawsze otrzymywałem w umówionym terminie a często zdarzało się, że były gotowe już po kilku godzinach. Nie bez znaczenia jest również nienaganna biznesowa etykieta oraz ludzka pogoda ducha Pani Marty Karoliny Karp, osoby odpowiedzialnej za koordynacje prac transkrypcyjnych, korekty i redakcji tekstów w firmie www.e-transkrypcje.pl Czytelniku mojej referencji, jeśli to czytasz, oznacza to, że szukasz sprawdzonej firmy, która przygotuje dla Ciebie transkrypcje. Czyli już znalazłeś... teraz śmiało zlecaj pracę!
 • Wrocław 2016 Europejska Stolica Kultury

  Pragnę zarekomendować firmę e-transkrypcje.pl reprezentowaną przez Pana Mariusza Karpia. Współpracowaliśmy z powyższą firmą przy transkrypcji nagrań z konferencji naukowych organizowanych w ramach programu Miasto Przyszłości / Laboratorium Wrocław będącego częścią Europejskiej Stolicy Kultury - Wrocław 2016. Transkrypcje były wykonywane z języka angielskiego i z języka polskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z w/w firmą, która wykazuje się profesjonalizmem, jak również rzetelnie, sumiennie i terminowo wywiązuje się z podjętych zobowiązań. Zarówno kontakt z Panem Mariuszem Karpiem, jak i wykonanie zlecenia odbywało się szybko i bezproblemowo.
 • Kancelaria prawna BWHS

  Na zlecenie kancelarii BWHS Bartkowiak Wojciechowski Hałupczak Springer Sp. j. firma e-transkrypcje.pl realizowała transkrypcję nagrania z posiedzenia sądu w formie protokołu sądowego. Zlecenie zostało wykonane rzetelnie i terminowo. Firmę cechuje otwartość na potrzeby klienta i elastyczność. Na uznanie również zasługuje sprawność komunikacji z firmą.
  Rekomendujemy firmę e-transkrypcje.pl, jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera.
 • Warzecha Studio Park Technologiczny

  Transkrypcja zlecona serwisowi e-transkrypcje.pl została wykonana profesjonalnie, rzetelnie i terminowo. Pomimo średniej jakości nagrania firma dołożyła wszelkich starań, aby jakość wykonanej transkrypcji była wysoka. Na uwagę zasługuje również bardzo dobra komunikacja z pracownikami serwisu e-transkrypcje.pl. Firma e-transkrypcje.pl wykazuje w swoim działaniu dużą otwartość na potrzeby klienta. Polecam serwis e-transkrypcje.pl, jako uczciwego i profesjonalnego partnera.
 • Fundacja Instytut Łukasiewicza

  Od 2015 r. współpracujemy z firmą E-TRANSKRYPCJE.PL, która wykonuje na nasze zlecenie transkrypcje nagrań. Poświadczamy wysoki poziom realizacji usług. Na szczególne uznanie zasługuje sprawność komunikacji z firmą, szybkie tempo wykonywania transkrypcji, wywiązywanie się bez zarzutu z ustalonych terminów. Firma E-TRANSKRYPCJE.PL wykazuje się w swoim działaniu dużą elastycznością i otwartością na potrzeby klienta. Polecamy firmę E-TRANSKRYPCJE.PL jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.
 • Instytut Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego

  Rekomenduję p. Mariusza Karpia i jego firmę e-transkrypcje.pl jako rzetelnego i uczciwego usługodawcę. Firma e-transkrypcje.pl dokonała na zlecenie Instytutu Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego transkrypcji 15 godzin wywiadów z polskimi emigrantami. Usługa została wykonana zgodnie z ustalonym harmonogramem i dostarczonymi specjalnymi zasadami transkrypcji. Kontakt z p. Mariuszem Karpiem przebiegał bardzo sprawnie, a przed złożeniem zamówienia dostarczona została obszerna odpowiedź na wystosowane zapytanie ofertowe. Cieszę się z możliwości współpracy z firmą e-transkrypcje.pl i z pewnością skorzystam jeszcze z jej usług.
 • University of Strathclyde

  I found e-transkrypcje.pl through a simple google search when looking for help with transcribing over fifty hours of audio-recorded semi-structured interviews for my sociological project at the University of Strathclyde. Since the material was in Polish, I looked for companies in Poland rather than UK. Transcribing is a competitive business and e-transkrypcje.pl was just one of several providers that I contacted. However, despite the abundance of service providers, I was left with an impression that they are not really interested in doing business with me. What struck me about e-transkrypcje.pl was the professionalism which, according to my experiences, is still hard to find among companies in Poland offering transcribing services many of whom treat customers in an old-fashioned manner where client is a nuisance to the business. E-yranskrypcje.pl clearly stood out with their client-focused, pro-active approach. Mr. Mariusz Karp...
 • Pani Grażyna Buczyńska

  Informacje o firmie Pana Mariusza Karp znalazłam w internecie. Skorzystałam z usług serwisu e-transkrypcje.pl, którego Pan Mariusz jest właścicielem w zakresie transkrypcji plików nagrywanych za pomocą dyktafonu. Zleciłam wykonanie kilkunastu takich transkrypcji, które zostały wykonane rzetelnie, szybko i terminowo. Pan Mariusz nie zraził się złym stanem pod względem technicznym niektórych nagrań, dokonał stosownych obróbek aby wydobyć z nich jak najwięcej treści. Po treści nagrań zorientował się w istocie mojego problemu życiowego i podszedł do niego bardzo po ludzku, co było dla mnie zaskoczeniem. Poza profesjonalnym wykonaniem usługi istotną kwestią wydaje mi się również cena... bardzo, bardzo przystępna. Jestem wdzięczna Panu Mariuszowi Karp i z całego serca polecam usługi jego firmy.